ART / Misc. paintings / Print 15343260
nr 1534 3260
PRINT
Banksy, efter. "Tesco Petrol Bomb". No signature, ej numrerad. Sheet: 50x40 cm, outer dimensions including frame: 52x47 cm,
Banksy, efter. "Tesco Petrol Bomb". Ej signerad, ej numrerad. Bladets mått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 52x47 cm
SEK 900
Monday April 17 2023
at 19:03:00
100 kr
250 kr
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)
800 kr